Musikmesse Frankfurt

Musikmesse

Дати проведення: 1-4 квітня 2020

Місце проведення: Франкфурт-на-Майні, Німеччина

Періодичність: щорічно

Учасники: 1 606* компаній (дані за 2019 рік)

Відвідувачі: 85 000* відвідувачів (дані за 2019 рік)

Міжнародна виставка музичних інструментів, програм, апаратури, нот і аксесуарів.

Musikmesse - міжнародна спеціалізована виставка-ярмарок музичних інструментів, музичних комп'ютерних програм, технічного забезпечення та аксесуарів, яка щорічно проходить у Франкфурті-на-Майні, Німеччина. Це міжнародна музична подія і найбільш значуще місце зустрічі для всіх компаній, які так чи інакше відносяться до індустрії музичних інструментів та обладнання. Більш ніж за 25 років Musikmesse завоювала славу виставки номер один в області виробництва музичних інструментів (поряд з виставкою NAMM Show). Крім музичних виробників в рамках виставки проводять свої презентації музичні навчальні заклади, продюсерські центри, дизайнерські студії, звукозаписні компанії і інші.

Протягом 4-х днів, а саме стільки відкриті двері Musikmesse, виробники і продавці музичних інструментів, професіонали, напівпрофесіонали і просто любителі зустрічаються у Франкфурті на Майні, щоб ознайомитися з музичними новинками з усього світу. Експозиція включає в себе як традиційні музичні інструменти (струнні, духові, клавішні та інші), так і сучасні електричні пристрої (гітари, синтезатори).

Тематика виставки:

Acoustic Instruments, Percussion & Sheet Music: иакустичні та напівакустичні гітари, ноти, спеціалізована література, медіа та асоціації, струнні інструменти, акордеони, духові та латунні інструменти, аксесуари.

Drums, Percussion, Guitars & Amps: ударні інструменти та аксесуари, електрогітари, електричні баси, підсилювачі, аксесуари.

Keys & Recording: фортепіано, роялі, історичні клавішні інструменти, клавішні, цифрові піаніно, синтезатори, церковні органи, повнодіапазонні компанії і аксесуари.

Media & Associations: музичні фонди та організації, навчання та професійний розвиток, медіа та професійні асоціації

 * - цифри указані за дві виставки разом (Musikmesse та Prolight + Sound).

Additional Info

  • Время и дата:

    Дати проведення: 1-4 квітня 2020

    Місце проведення: Франкфурт-на-Майні, Німеччина

  • IntroText:

    Міжнародна виставка музичних інструментів, програм, апаратури, нот і аксесуарів.

  • Ссылка на логотип: https://musik.messefrankfurt.com/frankfurt/en/aussteller/willkommen.html