Виставки (A-Z)

Пошук заходів В алфавітному порядку

1

6

A

B

C

D

E

F

G

H

I

J

K

L

M

N

O

P

R

S

T

V

W

Y

Z

Ambiente Frankfurt

Ambiente

Дати проведення: 08.02.2019 - 12.02.2019

Місце проведення: Франкфурт-на-Майні, Німеччина

Періодичність: щорічно

Учасники: 4 441 (дані за 2018 рік)

Відвідувачі: 134 600 (дані за 2018 рік)

Міжнародна виставка посуду, кухонного приладдя, подарунків і ювелірних виробів, меблів, декорування та освітлення інтер'єрів.

Міжнародна виставка високоякісних споживчих товарів проходить щорічно у виставковій столиці Німеччини, місті Франкфурт-на-Майні. Це одна з найвідоміших і наймасштабніших виставок даної тематики у світі.

Ambiente відповідатиме найрізноманітнішим потребам - невеликі замовлення, великомасштабні закупівлі або індивідуальні контрактні бізнес-рішення. Експозиції «Dining», «Giving», «Living» представлятимуть незліченні продукти і ідеї, що відповідатимуть вимогам всіх сегментів ринку.

Тематика виставки AMBIENTE:

DINING

Kitchen Trends - сучасне кухонне приладдя, столовий і кухонний текстиль, паперові серветки, посуд для напоїв та барів, вишукані подарунки, все для ресторанів.
Kitchen - посуд для смаження, варіння і випічки, столові прилади і ножі, кухонне обладнання і машини, невеликі електроприлади, обладнання для барбекю і аксесуари.
Houseware & Storage - контейнери для зберігання, побутова техніка, вимірювальне і пакувальне обладнання, техніка для прибирання, посуд і пластмасові вироби.
Table - скло, фарфор, кераміка, кришталь, столові прилади, срібло, металевий посуд високої якості, трендові конструкції з пластика.

GIVING

Gifts Unlimited - сучасні подарункові вироби з усього світу: канцелярські товари, вироби ручної роботи, малюнки, свічки і рекламна продукція.
Accessories & Jewellery - автентичні, модні і унікальні товари ручної роботи, ювелірні вироби і годинники, вироби зі шкіри, сумки, модні аксесуари, товари та аксесуари для подорожей, косметичні товари для догляду за тілом та оздоровча продукція.
Young & Trendy - оригінальні ідеї для подарунків, забавні іграшки і модні сувеніри.
Smoking Accessories - приналежності для куріння, запальнички і сірники.
Pipe & Cigar Show - виробники та імпортери ексклюзивних люльок, сигар та тютюну.

LIVING

Interiors & Decoration - інтер’єрі рішення та концепції дизайну, меблі, текстиль, освітлення, картини і аксесуари для дому в усіх стилях, а також парфумерія і аромати для приміщень.
Seasonal Decoration – останні тенденції серед прикрас, штучні квіти для використання в приміщенні і на відкритому повітрі, садові меблі, аксесуари для рослин.
Loft - дизайнерські рішення для будинків, меблі, декоративне освітлення, текстиль.

 

Additional Info

  • Время и дата:

    Дати проведення: 08.02.2019 - 12.02.2019

    Місце проведення: Франкфурт-на-Майні, Німеччина

  • IntroText:

    Міжнародна виставка посуду, кухонного приладдя, подарунків і ювелірних виробів, меблів, декорування та освітлення інтер'єрів.

  • Ссылка на логотип: http://ambiente.messefrankfurt.com/frankfurt/en/aussteller/willkommen.html