Texworld Paris

Texworld Paris

Дати проведення: 16 - 19 вересня 2019

Місце проведення: Париж, Франція

Періодичність: 2 рази на рік

Учасники: 1 850 компаній з 30 країн світу (2018)

Відвідувачі: близько 29 000 відвідувачів зі 110 країн світу (2018)

Міжнародна виставка текстилю і тканин для пошиття одягу.

Texworld - одне з найважливіших явищ в сфері текстилю і тканин. На сьогоднішній день Texworld є головною професійною подією для текстильної промисловості, яку з нетерпінням чекають фахівці в усьому світі. Традиційно, виставка проходить в столиці європейської моди - Парижі, що благотворно позначається на збільшенні кількості відвідувачів:у багатьох людей присутній інтерес до текстилю і тканин, які є основними напрямками на цій події.

Для задоволення відвідувачів, на Міжнародній виставці Texworld щорічно демонструється все, що може мати відношення до ткацького ремесла, а саме тканини найрізноманітніших видів, фасонів, сортів, видів і кольорів і виготовлені з цих матеріалів вироби; пряжа і нитки, упаковка для сировини і готових продуктів, обладнання та інструменти, навчальна література, а також книги і методичні посібники, як для фахівців даної сфери, так і для тих, хто просто цікавиться тканинами і текстилем. Основну масу відвідувачів представляють ті, чия сфера діяльності має відношення до виготовлення одягу - ремісники і фахівці, кутюр'є і кравці, дизайнери і торговці.

Участь у Міжнародній виставці тканин для одягу надає відмінну можливість знайти матеріали будь-якого типу, ознайомитися з новинками сфери аксесуарів, вибрати тканини для робочого одягу і уніформи, побачити інноваційні досягнення сфери матеріалів для виготовлення спортивного одягу, а також оцінити всі переваги використання екологічно чистої сировини, матеріалів і тканин. Крім цього, гості та учасники даного виставкового заходу зможуть істотно збільшити кількість ділових партнерів, укласти нові контракти і встановити нові, потенційно корисні для бізнесу зв'язку.

Товарні групи:

  • тканини та матеріали;
  • вишивка;
  • трикотажні вироби;
  • аксесуари;
  • готова продукція;
  • устаткування.

Additional Info

  • Ссылка на логотип: https://texworld-paris.fr.messefrankfurt.com/paris/en.html