Як проїхати на виставку

Як дістатися до виставки на машині:

Aвтомагістраль A5 через Westkreuz Frankfurt приведе Вас безпосередньо до виставкового комплексу Messe Frankfurt. Слідуйте за покажчиками " Messe Frankfurt " або "Messe". Доїхавши до "Rebstock", розташованого поруч з автомагістраллю, Ви можете залишити свою машину на одному з 15 000 місць стоянок. Звідти приміський автобус довезе Вас до Messe Frankfurt.

Як дістатися до виставки з аеропорту Frankfurt:

Прилетівши до Франкфуртського аеропорту, Ви опинитеся в 15 кілометрах від Messe Frankfurt. У Франкфуртському аеропорту 2 терміналу: 1 і 2. Для більшої зручності вони розділені на окремі сектори. Термінал 1 розділений на A, B, і C, термінал 2 на D і E.

В аеропорту можна скористатися послугами таксі до Messe Frankfurt.

Також, до Messe Frankfurt можна дістатися на приміських поїздах. Інтервал між поїздами 8 хвилин. Потяги S8 або S9 у напрямку Hanau відправляється від Терміналу 1 і зупиняється на Центральній станції. Поїздка займає приблизно десять хвилин. Після прибуття слідуйте за зеленими знаком "S" і поверніть наліво до підземної станції. Звідси - дві зупинки на S3 (Bad Soden), S4 (Kronberg), S5 (Bad Homburg / Friedrichsdorf), або S6 (Friedberg) до зупинки "Messe". Поїздка займе приблизно 10 хвилин.

Як доїхати до Messe Frankfurt з аеропорту Hahn:

Зали прильоту і зал видачі багажу знаходяться недалеко один від одного і пасажири можуть з легкістю дістатися до них пішки. Термінал 1 відкритий цілодобово. Для отримання більш докладної інформації пропонуємо Вам відвідати сайт аеропорту http://www.hahn-airport.de/ або зателефонувати в Німеччині:
+49 65 43 50 92 00.

  • слідувати по дорозі B50 до автостради A61 (в напрямку Bingen);
  • на розв’язці Nahetal повернути на A60 (в напрямку Mainz / Wiesbaden);
  • слідувати по дорозі A643 в напрямку Wiesbaden;
  • у Schiersteiner повернути на A66 в напрямку Франкфурта;
  • на розв’язці Eschborn повернути на A648 в сторону Messe, скориставшись Westkreuz Frankfurt;
  • діставшись до Messe, слідувати вказівникам, щоб припаркувати машину.

Як дістатися до виставкового комплексу на автобусі:

Зупинки автобусів в сторону Frankfurt Airport і Frankfurt Central Station знаходяться поруч з терміналом. Дорога займає 1 годину 45 хвилин. Розклад автобусів представлено на сайті аеропорту http://www.hahn-airport.de/

Ваш вхідний квиток на виставку (крім запрошень і ваучерів) є також квитком на поїзд. RMV квитки дають право відвідувачам безкоштовно дістатися до виставки у Messe Frankfurt і назад (за додатковою інформацією відвідайте сайт http://www.rmv.de/).

Ви можете купити квитки на підземку, приміські поїзди і трамваї в RMV-касах. Порада: якщо ви плануєте багато їздити по місту, придбайте відразу квиток на день.