2018-07-31 Tendence 2018 – як це було

Протягом 4 захоплюючих днів виставки, близько 960 експонентів невпинно демонстрували новинки свого асортименту для більше, ніж 20 000 відвідувачів з 82 країн світу. Актуальність виставки підвищувалась завдяки таким спеціальним зонам, як Tendence.Impulse, Outdoor Living, Concept Store Inspirations та Paper & Friends.

«Торгівля наразі переживає свої не найкращі часи. Нове дослідження, проведене компанією IFH Cologne на замовлення MesseFrankfurt, ясно показує, що кількість ритейлу в Німеччині суттєво зменшилась. З 2000 року закрилися мінімум 27 відсотків торгових точок", - за словами старшого віце-президенту «Messe Frankfurt Exhibition GmbH», Штефана Курцавскі.

Як показує дослідження, онлайн-торгівля, перш за все, є надзвичайно конкурентною для традиційної торгівлі, причому кількість роздрібних торговців зменшилась з 409,760 в 2000 році до лише 298,657 в 2017 році [2]. Згідно з дослідженням, частка загального товарообігу, що належить онлайн-торгівлі, може значно зрости до 2025 року.

«На цьому фоні логічно, що ми допомагаємо галузі торгівлі залишатися конкурентоспроможною, надаючи багатогранні імпульси та допомогу завдяки додатковій програмі заходів цього року на виставці Tendence. У 2019 році ми зробимо крок ще далі, змінивши Tendence у відповідності з сучасними викликами та потребами торгівлі», - додає Штефан Курцавскі.

Такої думки дотримується також і Томас Гроткопп, керуючий директор Німецької Торгової Асоціації житлових приміщень та офісів (Bundesverband Wohnen und Büro eV - BWB): «Tendence вкотре доводить, що посеред року існує справжня потреба у проведенні подібної виставки. І, безсумнівно, добитись успіху без насиченої ділової програми було б не можливо»

Комфортна температура повітря та прекрасна літня атмосфера знову забезпечили ідеальні умови для 20 000 байерів з 82 країн світу для встановлення контактів, обміну інноваціями та оформлення замовлень. Частка покупців з-поза меж Німеччини досягла 20 відсотків, що є значним збільшенням порівняно з минулим роком. Рівень задоволеності відвідувачів залишився на стабільно високому рівні. Після Німеччини десятьма країнами-гостями були Швейцарія, Нідерланди, Австрія, Франція, Італія, КНР, Бельгія, В'єтнам, Японія та Іспанія.

Цього року, вперше, була проведена конференція «New Pioneers of Lifestyle», яка зібрала під одних дахом стартаперів, представників малого та середнього бізнесу, а також керівників корпорацій, діяльність яких тим чи іншим чином відноситься до тематики споживчих товарів. Захід пройшов успішно, залишивши по собі тільки приємні враження, а всі місця були заброньовані ще за два місяці до його початку.

Також чудовою новиною для відвідувачів стала можливість відвідати ще одну виставку – Gardiente (виставка садових меблів та вуличних аксесуарів). Завдяки безкоштовному автобусу, який курсував з однієї виставки на іншу, байери мали можливість знайти ще більше контактів та зробити вигідні замовлення.

До зустрічі у Франкфурті-на-Майні, на виставці Tendence 2019, яка пройде 29 червня-2 липня 2019. Чекаємо на безліч сюрпризів від організаторів!