• Головна
  • НОВИНИ
  • Рекордна кількість експонентів та ще більше відвідувачів на ювілейній виставці Automechanika!

2018-09-27 Рекордна кількість експонентів та ще більше відвідувачів на ювілейній виставці Automechanika!

15 вересня закінчилась 25-та, ювілейна виставка Automechanika Frankfurt. Цього року у дні виставки до Франкфурту завітала рекордна кількість відвідувачів зі всіх куточків планети: 136 тисяч байерів зі 181 країни. З цієї кількості, близько 10 000 чоловік відвідали захід вперше. Рівень досягнення відвідувачами поставлених цілей склав 82% (2016: 78%).

Як зазначив Детлеф Браун, член Виконавчої Ради Messe Frankfurt «25-та виставка Automechanika Frankfurt стала дійсно інтернаціональною подією: понад 5 000 компаній (2016: 4 843 компанії) представили нові товари та рішення на виставковій площі 315 000 м ². Зворотна реакція відвідувачів була позитивною: ще ніколи виставка не була так орієнтована на технології майбутнього. Представники автомобільного післяпродажного обслуговування – промисловість, роздрібна торгівля, СТО – виразили своє захоплення сегментом «Connected Car» , еко-автомобілями та зоною майстер-класів. У всіх 23 холах виставки протягом п’яти днів панував гомін та захопливі погляди відвідувачів.

Численні компанії демонстрували майбутнє СТО, включаючи перспективний розвиток автомобільної галузі. Деякі з них використовували формати воркшопів (як приклад, компанія «Bosch»). Манфред Баден, президент відділу післяпродажного обслуговування автомобілів компанії «Robert Bosch GmbH», говорить про надзвичайний успіх виставки: «Automechanika продовжує залишатися найважливішою торговою виставкою для сектору післяпродажного обслуговування в усьому світі».

Вперше список експонентів доповнила компанія «Porsche AG». «Саме тут ми змогли представити наші інновації в сегменті електромобілів та «розумних» авто в широкому спектрі післяпродажного обслуговування. І це саме те, що ми шукали!», - говорить Роберт Хейсман, директор з розвитку бізнесу.

Френк Божан, президент ASA* (Bundesverbandes der Hersteller und Importeure von Automobilserviceausrüstungen ) також висловив свої враження від виставки : «Переважна більшість відвідувачів приїхали до Франкфурту добре підготовлені, і члени нашого союзу насолоджувались якісним професійним спілкуванням. Особливо хочеться відмітити той факт, що виставку відвідували переважно топ-менеджери, директори та особи, які мають повноваження приймати рішення. В Холі 12, в рамках спільної виставки з REIFEN, асоціація запропонувала живі презентації з професійного ремонту шин. Це дало змогу власникам та працівникам СТО відчути переваги цифрових процесів та сучасних технологій. Відвідувачі таких презентацій відзначають, що саме виставка Automechanika дає їм можливість розширити свої знання, спілкуючись та ділячись досвідом з професіоналами зі всіх куточків світу.

Синергію виставок Automechanika   та REIFEN коментує Олаф Мусхофф, директор Automechanika Frankfurt: «Це досить просто: шини це і є Automechanika. Неможливо уявити автосервіси, чи станції післяпродажного обслуговування автомобілів без обслуговування шин та компонентів. Саме тому ми вирішили об’єднати під одним дахом і автомобільну,і шинну промисловість. І плануємо надалі розвиватись в цьому напрямку».

Проте нові технології були представлені не лише на воркшопах. Компанія-виробник фарб «Sherwin-Williams» з США, яка вперше прийняла участь на виставці Automechanika, використовуючи віртуальну реальність демонструвала свої новинки та новий навчальний додаток.

Також з неймовірним успіхом дебютувала експозиція «Classic Cars». 75 % експонентів цього сектору були дуже задоволені, включаючи виробників деталей, фарб,та асоціації. «Завдяки інтеграції класичних автомобілів на виставку Automechanika, організаторам вдалось залучити нових відвідувачів та нові компанії, які мають інтерес до класичних та колекційних автомобілів. Прийнявши участь у виставці, ми перевершили всі свої очікування, знайшовши потенційних постачальників та байерів», - говорить Йорн Швейгер, директор з маркетингу Volkswagen Classic Parts.

Наступна виставка Automechanika відбудеться у Франкфурті з 8 по 12 вересня 2020 року.

Чекаємо ще більше інновацій!

*Федеральний союз виробників та імпортерів сервісного обладнання для автомобілів