• Головна
  • НОВИНИ
  • Heimtextil 2019: жвавий початок нового сезону дає надію на успішний рік для бізнесу

2019-01-18 Heimtextil 2019: жвавий початок нового сезону дає надію на успішний рік для бізнесу

Галузь домашнього текстилю отримала багатообіцяючий старт у Франкфурті-на-Майні на виставці Heimtextil. Не зважаючи на складну економічну ситуацію та невизначеність в секторі роздрібної торгівлі, на виставці панували впевненість на позитивний настрій.

Цьогоріч участь у виставці взяли 3 025 експонентів із 65 країн світу (2018: 2 975 експонентів із 64 країн світу). «Як байери, так і учасники виставки з ентузіазмом прийняли нову концепцію виставки та підтвердили, що саме Heimtextil являється найважливішим місцем зустрічі для представників галузі. Завдяки збільшенню інтернаціональних байерів та помітному відсотковому зростанню серед відвідувачів осіб, приймаючих рішення, виставка Heimtextil перейшла на новий, ще вищий рівень», говорить Детлеф Браун, Член Правління Messe Frankfurt.

Однією з проблемних тем як для експонентів, так і для відвідувачів була поточна та майбутня економічна ситуація. Ще однією проблемою є все більш очевидні зміни, що відбуваються в торгівлі. Збільшення рівня прибутку завдяки все більшому розвитку роздрібної інтернет-торгівлі становить реальну загрозу для звичайних роздрібних магазинів. «Власники маленьких торгових точок, а також універмагів та мультибрендових магазинів, тобто головні наші цільові групи байерів, перебувають під тиском постійно зростаючого рівня електронної комерції. Завдяки Heimtextil та іншим нашим споживчим виставкам ми пропонуємо ритейлерам чіткі перспективи на майбутнє та безліч оригінальних ідей просування товарів», - продовжує Браун.

Виставка Heimtextil стала ще більш зручною для відвідувачів завдяки оптимізованій концепції та новій структурі холів. «Нова концепція привела до нашого стенду ще більшу кількість байерів!» - з захопленням говорить Андреас Кленк, управляючий компанії «Saum & Viebahn» з Франконії. Компанія стояла в Холі 8.0, де вперше була створена платформа для виробників штор, сонцезахисних систем та спеціалізованих медіа-видань. «Це було правильним рішенням – об’єднати різні сегменти в одне ціле. Завдяки цій синергії ми мали високоякісні переговори як відносно експорту, так і відносно вітчизняного бізнесу та залишились надзвичайно задоволені виставкою».

У рамках нової концепції виставки Heimtextil варто відзначити розширення унікального асортименту продукції по всій виставковій площі. Кращі міжнародні компанії сектору «Bed & Bath Fashion» представляли свою продукцію у новому Холі 12, який розпочав свою роботу у вересні 2018р. Для компанії «Curt Bauer» із Ауе, Саксонія, прем’єра нового холу була успішною. «Ми захоплені новим Холом 12, адже весь асортимент товарів, які були тут представлені, був дуже добре прийнятий байерами. Ми надзвичайно задоволені якісним складом відвідувачів нашого стенду», - каже директор Майкл Бауер.

Сон займає невід’ємну частину нашого життя. Організатори виставки Heimtextil також приділили велику увагу сну, як одній із майбутніх тенденцій сучасного темпу життя. В той час, як збалансоване харчування та достатні фізичні навантаження вже стали природною складовою сучасного способу життя, міцний та здоровий сон все ще ігнорується, хоча саме він і є одним з найважливіших факторів довгострокового фізичного і психічного благополуччя. На виставці Heimtextil було продемонстровано ряд новинок, які покликані допомагати людям відчувати та аналізувати свою поведінку під час сну. У оновленому Холі 11.0 та в сусідній лекційній залі «Sleep! The Future Forum» вітчизняні та міжнародні виробники постільної білизни та аксесуарів провели безліч презентацій своєї продукції та зацікавлювали відвідувачів виступами на різноманітні теми: від цифрових технологій до питань гостинності.

Виставку Heimtextil робить відомою не лише неймовірна тренд-зона, де представлено безліч новинок та інноваційних рішень, а й фокусування на контрактному бізнесі, особливо у готельно-ресторанній сфері,вражаюча кількість компаній-учасників з декоративними та оббивними тканинами, рішеннями для цифрового друку та шпалерами.

Україні в цьому році теж є чим похизуватись! Від нашої країни цього року прийняло участь 9 компаній. Приріст серед відвідувачів становить +32%. Цей приріст є рекордним для України за всі роки та найвищим серед усіх країн світу.

Наступна виставка Heimtextil відбудеться у Франкфурті-на-Майні 7-10 січня 2020р. Доречі, організатори обіцяють багато новинок та сюрпризів, адже виставка буде ювілейною, п’ятдесятою!