• Головна
  • НОВИНИ
  • Мікро-фабрики будуть у центрі уваги на цьогорічній виставці Texprocess 2019

2019-03-21 Мікро-фабрики будуть у центрі уваги на цьогорічній виставці Texprocess 2019

Цифрова текстильна мікро-фабрика на Texprocess та Techtextil

Експозиція «Мікро-фабрика Digital Textile» на виставках Texprocess та Techtextil у співпраці з Денкендорфськими інститутами для досліджень текстилю та волокна (DITF) та партнерами з промисловості представлятиме три виробничі лінії у Холі 4.1: для виробництва одягу, для 3D взуття та для обробки технічного текстилю, наприклад для автомобільної або меблевої промисловості.

 

Мікро-фабрика Smart Textiles

Університет RWTH Aachen спільно з партнерами демонструватиме виробництво смарт-подушки в зоні «Smart Textiles» яка розміститься між Холами 4.1 і 5.1. Відвідувачі отримають досвід інтегрованого виробництва смарт-текстилю, від дизайну до готового продукту.

Світ цифрової моди

Шість фірм, що працюють у різних галузях - візуалізація, система CAD, автоматизований розрахунок маси тіла, автоматизація процесів - об'єдналися під егідою концепції "Світ цифрової моди". У залі 4.0 вони покажуть, яким чином їхні товари можуть бути інтегровані та об'єднані в різні робочі процеси. Акцент буде зроблений на створенні одягу та моделюванні.

Виробництво за попитом

Експоненти виставки Texprocess, компанії «Efka» та «Gemini» покажуть, як виготовити футболки для гри у футбол з індивідуальним дизайном. Мікрофабрика продемонструє досить просте рішення, яке більшість компаній можуть реалізувати, використовуючи власні існуючі ресурси та структури.

Сучасна інноваційна конструкція сидінь

Компанії «KSL», «RING», «VEIT» і «ZSK», разом зі своїми партнерами, продемонструють інтегроване виробництво шкіряних виробів - від монтажу, до перфорації, ламінування та алмазного шиття. Особлива увага буде зосереджена на товарах для автомобільної та меблевої промисловості.