• Головна
  • НОВИНИ
  • ISH 2019: частка міжнародних відвідувачів піднялась до рекордного рівня!

2019-04-04 ISH 2019: частка міжнародних відвідувачів піднялась до рекордного рівня!

ISH, провідна міжнародна виставка водопостачання та HVAC, ще раз продемонструвала свою значимість для німецьких та міжнародних відвідувачів та експонентів.

З 11 по 15 березня близько 190 тисяч відвідувачів (2017: 198 810 *) з 161 країни (2017: 153) відвідали виставковий центр у Франкфурті-на-Майні, щоб дізнатись про останні інновації та тренди на ISH 2019. Протягом п'яти днів 2 532 експоненти (868 з Німеччини, 1664 з-за кордону) з 57 країн світу представили на виставці останні новинки своєї продукції. Водночас, зростання рівня інтернаціоналізації свідчить, що виставка ISH стає ще більш популярною: 66% учасників (2017: 64%) та майже 48% відвідувачів (2017: близько 40%) прибули з-за меж Німеччини.

«Виставка ISH вкотре продемонструвала, що вона здатна об’єднати всіх основних міжнародних гравців ринку. Тільки разом та тільки під час особистих розмов можна досягти всіх цілей по збереженню клімату. І зміна послідовності днів проведення виставки (з понеділка по п’ятницю) лише спонукала цьому», - сказав пан Вольфганг Марцін, президент і головний виконавчий директор (CEO) Messe Frankfurt.

Країнами, звідкіля прибуло найбільше відвідувачів, стали Китай, Італія, Нідерланди, Франція, Швейцарія, Великобританія, Польща, Бельгія, Австрія, Чеська Республіка та Україна. Найбільшими цільовими групами серед відвідувачів стали промисловці та інсталятори. Крім того, результати маркетингових досліджень підтвердили досить високий рівень задоволеності відвідувачів пропозицією виставки, адже він досягнув аж 97%.

Цьогоріч, вперше, виставку відвідала Національна збірна інсталяторів України у складі 52 чоловік. До групи ввійшли найкращі інсталятори, переможці та фіналісти професійних змагань України, які були зібрані зі всіх регіонів для організованого відвідування найбільшої інженерної виставки світу - ISH Frankfurt 2019. Групу було сформовано "Асоціацією інсталяторів інженерних систем" та командою "Install Fest Ukraine".

Intersec Forum: захист та безпека на найвищому рівні

Одночасно з виставкою ISН вчетверте відбулась конференція по технологіям забезпечення безпеки під час підключення систем HVAC та Water. У конференції взяли участь 320 німецьких та міжнародних фахівців з питань планування, монтажу та експлуатації підключених будівельних систем (2017: 180 учасників).

 

Наступна виставка відбудеться 22-26 березня 2021 року у Франкфурті-на-Майні!