2019-05-21 IFFA 2019 –місце зустрічі традицій та високих технологій!

Протягом шести днів на IFFA, виставці №1 для м’ясної промисловості, були продемонстровані всі можливості розвитку сектора у майбутньому. Експоненти розкрили найбільш хвилюючі питання: «розумні» м’ясні фабрики, тенденції в галузі упаковки та безпеки харчових продуктів, способи маркування, способи покращення якості товарів.

«IFFA в черговий раз показала, що це не тільки одна з найдовших виставок, але й, перш за все, глобальне місце зустрічей для представників сектора. Рівень інтернаціоналізації вражає: сім відвідувачів з десяти прибули з-за меж Німеччини. Настрій у холах, на виставкових стендах і в проходах був фантастичним», - підсумував Вольфганг Марцін, президент і головний виконавчий директор (CEO) Messe Frankfurt. «В той же час, IFFA є місцем зустрічі великої родини всієї м'ясопереробної галузі - виробники обладнання, пакувальні компанії, постачальники спецій, представники рітейлу, байери, представники медіа».

Щодо рівня задоволеності результатами: 96 % відвідувачів та 92% експонентів оцінили виставку позитивно.

Як рушійна сила сектору, діджиталізація зосереджує особливу увагу на «розумних» м’ясних фабриках. Безпека харчової продукції залишається важливою темою, мета якої – замінити ручну діяльність автоматичними процесами. Як приклад, учасники продемонстрували можливості повністю автоматичного порціонування та фасування стейків та ковбасних виробів у пакувальні матеріали за допомогою живильників або промислових роботів. В області упаковки продемонстровані рішення для збереження якості м’яса та м’ясних продуктів, в яких особлива увага приділяється збереженню та стійкості ресурсів з точки зору енергоефективності машин і технологічних ланцюгів, а також упаковки, яка не впливатиме на навколишнє середовище. Загалом, прогноз для постачальників м'ясної промисловості є позитивним, оскільки очікується збільшення світового виробництва м'яса до 5% до 2027 року. 85 % байерів вважають економічний прогноз позитивним і оцінюють поточну ситуацію в галузі як задовільну.

М’ясо – надважливий ресурс в харчовому ланцюгу людства. Традиційні м’ясні крамниці мають попит серед споживачів завдяки якісній та місцевій продукції. Завдяки розвитку м’ясної індустрії з’являються нові професії, наприклад, м’ясний сомельє. Інноваційні концепції продажів, такі як інтернет-магазини, нові ідеї для громадського харчування та зв'язок з клієнтами через соціальні мережі, роблять м’ясний бізнес придатним для майбутнього. Крім того, на міжнародних конкурсах якості Німецької Асоціації М'ясників (DFV) можна було побачити висококласні майсерні навички, а стажери мали можливість продемонструвати свої таланти на міжнародному конкурсі молодих м'ясників, в якому змагалися один з одним кращі майстри з шести країн світу.

Виробники обладнання та торговці зіштовхуються з однаковою проблемою – нестача кваліфікованих кадрів та проблема із стажерами. Підприємства повинні більше інвестувати в діджиталізацію, автоматизацію та робототехніку, щоб зняти навантаження з працівників і спростити всі етапи м'ясопереробки – такі рішення для компаній будь-яких розмірів і видів можна було побачити на виставці IFFA.

IFFA вперше відбулася 70 років тому. Вона супроводжувала конференцію Асоціації м'ясників зони США у Франкфурті, і протягом десятиліть перетворилась на провідну виставку світового ринку м'яса. У 2019 році 70% байерів приїхало з-за меж Німеччини. Топ-10 іноземних країн-відвідувачів: Російська Федерація, Нідерланди, Іспанія, Італія, Польща, Китай, Україна, США, Австрія та Австралія. Особливе зростання по кількості відвідувачів спостерігалося в Латинській Америці (+ 31%) та Східній Європі (+15%).

Факти та цифри:

- Близько 67 000 відвідувачів зі 149 країн світу (2016: 62 440 байерів зі 142 країн)
- Рівень інтернаціоналізації серед відвідувачів: 70%
- 1 039 учасників зі 49 країн (2016: 1 036 з 51 країни)
- 62% міжнародних експонентів
- Виставкова площа: 120 000 кв.м.

До зустрічі на наступній виставці, яка відбудеться з 14 по 19 травня 2022 року!