• Головна
  • НОВИНИ
  • Вперше! На виставці Ambiente 2020 у окремому холі відбудеться Міжнародний Форум HoReCa

2019-06-04 Вперше! На виставці Ambiente 2020 у окремому холі відбудеться Міжнародний Форум HoReCa

Починаючи з 2020 року, на виставці Ambiente, у зоні Dining буде окрема зона для експонентів з сегменту HoReCa. Надаючи цьому сегментові більше площі в Павільйоні 6, провідна виставка споживчих товарів вкотре підкреслить свою значимість як міжнародна торгова платформа для всієї індустрії гостинності.

 

Готельєри, оптові покупці чи кухарі, з 2020 року завдяки експозиції HoReCa відвідувачі Ambiente отримають ще більше переваг від виставки. «Сегмент HoReCa розвивається надзвичайно успішно вже протягом кількох років. Розширюючи нашу діяльність, ми реагуємо на безперервне зростання, а також на потреби галузі, гарантуючи, що в майбутньому наші відвідувачі можуть заощадити свій час та знайти все необхідне на перетині двох тематик: гостинності та посуду» - говорить Ніколет Науманн, віцепрезидент Ambiente.

В цьому році в Павільйоні 6 проводяться масштабні ремонтні роботи, завдяки чому в майбутньому відвідувачі виставки зможуть знайти всі основні категорії товарів в одному місці та в ультрасучасній обстановці. Серед основних товарних груп будуть представлені такі: обладнання для фуршетів, жаровні, марміти, професійний посуд, робочі поверхні і, навіть, карти меню. На даний момент, вже понад 200 експонентів підтвердили свою участь у виставці в зоні Dining, мапючи намір демонструвати колекції не лише для кінцевого споживача, а й спеціалізовані лінійки товарів для сегменту HoReCa. З 2020 року основний пул цих експонентів буде розміщуватись у Павільйоні 6 (Хол 6.0), але деякі з них, як і раніше, матимуть додатковий стенд у інших холах зони Dining.

Окрім експозиції HoReCa в Павільйоні 6, буде проводитись спеціальна додаткова програма, що включає в себе спілкування з експонентами, ділові заходи, презентації. Таким чином, у байерів та експонентів буде чудова можливість дізнатись про інноваційні розробки та тренди, поділитись знаннями та поспілкуватись один з одним. До того ж, для полегшення навігації по холам, відвідувачам буде запропонований електронний гід з переліком усіх експонентів сегменту HoReCa та деталями ділової програми.

Чекаємо вас на виставці Ambiente, яка відбудеться у
Франкфурті-на-Майні
7-11 лютого 2020!