2019-11-14 Вишуканий посуд - 2020. Міксуй та поєднуй!

Чим здивувати відвідувача luxury сегменту HoReCa сьогодні?

Ми, зазвичай, звикли сприймати сервіровку класу люкс у вигляді композиції дорогого посуду, цінних столових приборів, та преміум тканин. Вочевидь, що усталена класика – буде затребувана завжди, але світ змінюється, разом зі смаками та звичками людей. Більшість вишуканих ресторанів, усе більше відходять від традиційної кухні та шукають креативні елементи для створення не звичайного меню. В такому міксі дозволено майже все: «подавати суп у чайній чашці – а чому б і ні?», головне, щоб її якість була відповідною, одноманітні і розповсюджені вироби не прийнятні і не цікаві: наприклад, нова колекція Kintzoo RAK надихнулася японською традицією оздоблення цінної кераміки золотим та срібним лаком, а у Іспанії, деякі страви подаються у вазонах для квітів, або вішаються на вішаки для одягу.

forma

Світ прогресує, відстань між культурами скорочується, сучасний відвідувач бажає бачити різноманіття представлених кухонь, їх протиставлення та поєднання. Наразі, простір для експериментів став ковтком свіжого повітря. Використовуючи поєднання різних форм та розмірів, а також мультфункціональність посуду, можна обслуговувати різноманітні види зустрічей, які стають значно приємнішими, якщо супроводжуються вишуканими стравами. Останні ідеї можливо побачити на Ambiente 2020, - успішна серія Juntoвід виробника Rosenthal, створена з поєднання фарфору та керамограніту.

bagatofunkcional

Покоління мілленіалів надає перевагу аутентичному посуду, що має свою історію та походження. Пол Амбруа Сон’є, французськй виробник порцеляну Revol, використовує спеціальну чорну глину, яка видобувається сторічними традиційними методами у певній місцевості. Не менш вибагливими за меленіалів, також є гурмани великих вечіркок у 5-ти зіркових готелях, де посуд «мікс-енд-матч» об’єднує людей з усього світу та їх любов до гарних страв.

Актуальності набирає тенденція апетиту до видовищ та спецефектів: феєрверки, димові установкии та складні годинники користуються великим попитом. Компанія Zieher, що є постачальником для 5ти зіркових готелей та ресторанів у 90 країнах світу, пропонує інноваційну комбінацію, у вигляді мушель, вкритих харчовою синтетичною смолою для аутентичної презентації морепродуктів. Цікавість гостей до спец ефектів зростає, тому все частіше можна зустріти цікаві харчові перфоманси, як, наприклад, страви, обладнані світлодіодними ефектами, літаючі над магнітним полем.

mushli

 

Хоча білий фарфор уже давно не сприймається як оберіг традиційних цінностей, чистий білий фарфор, усе частіше використовується у сфері вишуканої кухні. Ключовою відмінністю є те, що він має комбінуватися різними способами. Класичний totalwhite- уже не на часі. Сьогодні ми бачимо розмаїття сучасних білих елементів, які допомагають підкреслювати індивідуальність. У Північній Європі, де білий фарфор був завжди популярним, ця тенденція має тверде підґрунтя для стрімкого розвитку.

biluy farfor

Срібло - це велична традиція кулінарного оздоблення. У першокласних ресторанах срібло – це значно більше, ніж просто прибор для споживання їжі. З огляду на те, що останнім часом срібло стало менш актуальним через популярність нержавіючої сталі, провідні виробники столового срібла, такі як Robbe & Berking переглянули асортимент своєї продукції, та створили колаборацію з виробниками шампанського та відомим брендом ікри. Вишукані делікатеси, що подаються на сріблі, можна скуштувати на ексклюзивних морських екскурсіях, парусних регатах, турнірах з гольфу та поло. Такий формат має назву «Вулична їжа на срібному блюді», де гості мають змогу втамувати свою жагу до вражень, і насолодитися чимось особливим.

nierzhavejushaya stal

Основною концепцією сегменту HoReCa є прагнення створити затишок та зробити людей щасливими, коли вони знаходяться далеко від дому. Індивідуалізація та персоналізація гастрономії - це те, що ми можемо протиставити тяжкому тиску одноманітності та буденності.