2019-11-25 Ambiente 2020 - обирай тільки найкраще!

Шукаєте виставки тематики HoReCa?
Обирайте тільки найкраще!
Ambiente 2020
7-11.02.2020
Франкфурт-на-Майні
Учасників: 4 451 компанія з 92 країн світу.
Відвідувачі: 136 000.

ambiente HoReCa ps 62

Посуд, подарунки, текстиль, декор. Професійні партнери, нові знайомства, творча, але ділова атмосфера, запах контрактів та грошей - це виставка Ambiente. Саме тут укладають найсерйозніші угоди у світі посудо-декоративно-подарункового опту і рітейлу. Саме на Ambiente найбільші світові бренди презентують новинки наступного року. Саме тут народжується мода і створюються тренди.

А як щодо HoReCa?
Просто і зрозуміло. З 2020 року Ambiente стає найбільшою в світі платформою для HoReCa і контрактного бізнесу. На виставці відкривається нова масштабна - вписана в оксамитове червоне серце величезними золотими літерами - однойменна експозиція. Потенціалу їй додадуть й інші суміжні розділи виставки: посуд і декор інтер'єру. Організатори обіцяють просто вибухову синергію від такого сусідства. Не тільки локальні німецькі бренди, а й концентрація пропозицій з усього світу. Україна на виставці також представлена ​​кращими з кращих.

План виставки https://ambiente.messefrankfurt.com/frankfurt/en/planning-preparation/exhibition-ground.html

Групи товарів https://ambiente.messefrankfurt.com/frankfurt/en/facts-figures/product-groups.html

image 9

NEW! Клієнтська програма Contract Business і HoReCa

Готельєри, ресторатори, дизайнери, архітектори, а також компанії, які обслуговують проєкти в індустрії гостинності, зможуть отримати тут повну інформацію про можливості реалізації, високоякісні повномасштабні рішення та інноваційні ідеї. Питання стосуватимуться модифікації серійних продуктів відповідно до конкретних рішень під конкретні проєкти, а також поєднання високої якості з великими обсягами замовлень, наприклад, поставки на круїзні лайнери.
Рішення для HoReCa на виставці представлять близько 290 компаній з 36 країн світу. На стендах таких команій буде спеціальне маркування. Додаткову інформацію про програму контрактного бізнесу можна знайти за адресою:
http://ambiente.messefrankfurt.com/frankfurt/de/aussteller/messeprofil/contractbusiness.html

Краще один раз побачити!
Станьте частиною Ambiente і ви опинитесь у найвідповіднішому місці для розвитку вашого бізнесу і для найпотужнішого натхнення!
З питань участі та відвідування звертайтеся до офіційного представництва Messe Frankfurt в Україні:
Messe-frankfurt@pem.com.ua
+38 044 4846871

https://ambiente.messefrankfurt.com/frankfurt/en.html