• Головна
  • НОВИНИ
  • Час братися до справ родинних! Тренди Christmasworld 2020/2021 закликають звернути увагу на те, що дійсно важливо.

2019-12-11 Час братися до справ родинних! Тренди Christmasworld 2020/2021 закликають звернути увагу на те, що дійсно важливо.

Відчувати сімейний затишок та тепло - це щось значно більше, ніж просто родинні стосунки. У час шаленої урбанізації та інтенсивного ритму життя, дуже важливо єднатися, ділитися з кимось своїми емоціями та життєвими подіями. Питання родини – головна тема Christmasworld 2020/2021 років, яку визначили експерти з тенденцій Stilbüro Bora.Herke.palmisano.


Як ритейлерам справити враження на своїх покупців, якщо емоції, враження та практичність – основні вимоги при здійсненні покупок? Звичайно ж, новими продуктами та декором, які крокують в ногу з сучасними тренденціями. Девізом для трендів Christmasworld 20/21 стали «Родинні справи». У світі, що стає все більш складним, найважливішими речами залишаються родині зустрічі та спілкування з близькими з людьми. Разом святкувати, ловити незабутні моменти, насолоджуватись радісними миттєвостями. Реальність краща за віртуальний світ. Ці тенденції відображуються у трьох стилях та колірних рішеннях «зелений ритуал», «шовкова вечірка» та «щаслива зустріч», які відкривають безліч можливостей для створення нових лінійок продуктів.

Провідна міжнародна виставка святкових та сезонного декору Christmasworld, яка проводиться щорічно у Франкфурті-на-Майні, відчиняє свої двері для експонентів та відвідувачів з 24 по 28 січня. Родзинкою цього року стане експозиція трендів, яку впроваджує та розробляє Stilbüro Bora.Herke.palmisano. Вона посяде центральне місце у Холі 11.0 і буде надихати відвідувачів лекціями та екскурсіями у різні світи стилів.

Сьогодні зростає потреба відповідального споживання природних ресурсів, яка відбивається на сучасному стилі життя та світових тенденціях. «Це проявляється у тому, як ми організовуємо наші святкування – традиційні родинні вечори, зустрічі з близькими, де головним пріоритетом є злагода та добробут. Не має значення, чи це особисте свято, чи сезонне - ми організовуємо своє дозвілля з великою любов’ю та старанням, щоб зробити його більш радісним та приємним. Такі події створюють дорогоцінні моменти, що зміцнюють та укріплюють наші міжособистісні відносини» – говорить дизайнер Аннетта Пальмізано зі Stilbüro Bora.Herke.palmisano.

Коли ритейлери задаються питанням: які кольори, матеріали та дизайн приходять, залишаються, чи відходять, тренди Christmasworld є першим відправним пунктом та важливим джерелом натхнення. «Ми представимо три світи стилів та будемо інтерпретувати кожен з них по-своєму. На додачу до різдвяного декору, існують ще весільні, святкові, весняні, чи осінні прикраси, які відрізняються за кольорами та фактурами» - додає Пальмізано. Таким чином, у ритейлерів з’явиться ще більше ідей з підбору асортименту продукції для різних заходів.

«Зелений ритуал» черпає своє натхнення у трав’яній рослинності
Проста, майже мінімалістична схема дизайну звертається до тематики відповідального споживання, яка прийшла на зміну усталеній культурі безвідповідального споживання.

«Зелений ритуал» транслює спокійні природні кольори у двох чітко виражених формах. У половині експозиції домінують світлі стримані відтінки, такі як сірий, тауп (taupe), пісочний, а також, світло-зелений (light fern green) та червонувато-коричневий. Вони надають еко колорит, та втілюють чистоту незайманої природи. В іншій половині домінує таємничий та загадковий світ кольорів з глибокими відтінками червоного та темного листя, яке уособлює осінні зміни. Квіти та листя, що виготовлені зі скла та паперу, фарбовані рослини, рослинні фотопринти, акварельні ефекти, нерівномірні та плямисті візерунки, а також тактильні необроблені та грубі поверхні – усі ці рішення мають більш глибоке коріння.

christmasworld trends 2020 green ritual

«Шовкова вечірка» натхненна найбільш інноваційними витворами модної індустрії та створена точними лазерними технологіями 

Дизайн цього елегантного та чуттєвого світу стилю, характеризується м`якими, органічними та нечіткими формами. Незвичні квіти та пелюстки служать яскравим джерелом натхнення. Ця декоративна схема, яка добре поєднується з весіллями та святами, які ототожнюються з літом.

«Шовкова вечірка» уособлює збалансовану палітру: з одного боку, ніжна пастельна колірна гама поєднує м’які кремові, та свіжі, жіночі сорбетові відтінки, а з іншого - вирізняється елегантністю та блиском, теплими ніжними відтінками. Блиск металу, сяяння шовку та бархатистий матовий ефект грають один з одним. Сучасне драпіювання, м’які об’єми та струменясті матеріали, створюють ефект затишку. Дорогий текстиль, такий як шовк та органза, видаються витонченими та напівпрозорими, тендітними та ніжними. Вишуканий загальний вигляд доповнюється блискучими ультрагладенькими поверхнями, високоякісним оздобленням та абстрактно мерехтливими та ніжними глянцевими ефектами.

christmasworld trends 2020 silken party

«Щаслива зустріч» – натхненна новим урбаністичним способом життя з особливим наголосом на утилізації відходів
Цей характерний урбаністичний стиль робить мегаполіси більш придатними для життя, поєднуючи, розділяючи та розмиваючи кордони між класичними категоріями, такими як ваше/моє, приватне/публічне, міський/сільський.

Свіжі, апетитні та молочні відтінки нагадують свіжовичавлені лимони, лайми та м`ятнний лимонад, а також зерно та солому. В теплих тонах переважає яскравий помаранчевий восковий колір та більш приглушені вторинні кольори, такі як зелений колір пляшки, меланж, крапчасті елементи та суміші кольорів, які утворює композиція.

christmasworld trends 2020 happy get together


Концепція «Друге життя» пронизує весь асортмент продукції. З переробленого паперу та PET, дизайнери розробляють захоплюючі ідеї для нових форм, текстур та поверхонь. Зовнішний вигляд цього стилю характеризують нетрадиційні ідеї та хендмейд методи, такі як ткацтво, плетіння, намотування, зв’язування та нашаровування.
Усі концепції та колірні рішення будуть представлені для Вас на провідній виставці Christmasworld 2020/2021 з 24-28 го січня у Франкфурті-на-Майні. До зустрічі!