• Головна
  • НОВИНИ
  • Ідеї Christmasworld 20/21 допоможуть зробити ваш бізнес-сезон успішнішим!

2019-12-19 Ідеї Christmasworld 20/21 допоможуть зробити ваш бізнес-сезон успішнішим!

Christmasworld відчиняє свої двері з 24 по 28 січня 2020 року у Франкфурті-на-Майні. У цьому році виставка Christmasworld буде проходити під девізом «Повертатися туди, де живе бізнес». У провідній міжнародній виставці сезонного та святкового декору візьмуть участь близько 1050 експонентів з 48 країн світу. Більше того, широка додаткова програма запропонує вам безмежний простір для натхнення та бізнес ідей.


Наприклад Бульвар Рітейлу (Retail BLVD) пропонує новітні стимулюючі ідеї для залучення клієнтів, як онлайн, так і офлайн.Також, цьогорічними новинками будуть: різноманітні сесії для професійного розвитку, спеціалізовані лекції та екскурсії, які пройдуть в особливому місці, яке має назву «Академія Christmasworld».

image

Тренди Christmasworld 20/21: «Час братися до справ сімейних» (Хол 11., С 40)

Насолоджуватися речами в компанії близьких людей, святкувати та поділяти щасливі миті стає надважливо. Сімейне тепло, як антидот цифрового світу, знаходить своє вираження у трьох стильових концепціях: «зелений ритуал», «шовкова вечірка» та «щаслива зустріч». Вони відкривають безліч можливостей для міжнародної торгівлі товарами для декору та оформлення вітрин, щоби ви могли постійно дивувати своїх клієнтів різноманіттям постійно оновлюваного асортименту продукції. Окрема зона, присвячена лише експозиції трендів - є основним джерелом натхнення кольорами, матеріалами та дизайном майбутнього сезону. Експоненти цієї зони обираються та затверджуються Stilbüro bora.herke.palmisano. У ході лекцій про тренди та екскурсії, поширюється актуальна інформація про новітні течії у світі моди та промислового дизайну, що є додатковим стимулом для успішних рітейл - продажів. Лекції проходитимуть щодня з 24 по 27 січня 2020 року, об 11:00 та 13:00 та о 12:00 28го січня 2020 року.

Подорож вздовж Бульвар Рітейлу (BLVD) надихає відвідувачів на нові ідеї (Галерея 0)

Звідки покупці черпають натхнення? Чого вони бажають, коли ходять по магазинах? Які є можливості для поєднання онлайн та оффлайн торговлі? На BLVD ви знайдете багато практичних порад. Серед декорацій, які виконані у вигляді торгової вулиці є три будівлі: «Майданчик Соц. мереж», «Дім Комфорту» та «Дім Досвіду», де експерти IFH Cologne, представлять інформацію про те, як краще за все задовольнити потреби покупців. Щодня з 24 по 27 січня 2020 року о 12:00, 14:00 та 16:00 будуть організовуватися екскурсії Бульваром Рітейлу, а 28 січня 2020 року – об 11:00 та 14:00 . Відправним пунктом буде «Ринкова Площа», Галерея 0, А 11. Крім того, центральна «Ринкова Площа», сама по собі, є місцем, куди запрошуються усі охочі для обміну досвідом та знаннями з іншими. Щоденно, тут також проходить міні-лекції про типи клієнтів, які були визначені дослідженням IFH 2019 «Структурні зміни в роздрібній торгівлі з точки зору споживача», що було проведене за замовленням Messe Frankfurt. З 24 по 27 січня міні-лекції будуть проходити з 13:00 по 15:00, а 28 січня 2020 р. – в 12:00 та 13:00.

Декор без обмежень – «Темний океан» занурює у глибокий синій світ досвіду (Галерея 1)

Штормові морські пейзажі зустрічаються з атмосферою пляжного клуба: десятий показ 2dezign демонструє, як за допомогою святкового декору можливо створити максимальний «вау ефект» у точці продажу. Голландські дизайнери створили унікальний світ вражень з неочікуваного поєднання тем. Цього разу відвідувачі поринають у світ глибокого синього кольору, наповнений океанічними елементами та оточений вражаючими різдвяними декораціями у трендових «пантонівських» кольорах та відтінках.

christmasworld dark ocean side few 1

Вітрина спонукає роздрібних продавців, ризикнути і спробувати щось нове. 2dezign були обрані Messe Frankfurt для того, щоб передати своє «нестандартне» мислення відвідувачам Christmasworld. Під час щоденних екскурсій об 11:00 та 16:00 вони детальніше проінформують про те, як ці враження можуть бути відтворені у магазинах, а також порадять, як мислити з точки зору концепцій та колірних рішень, перед тим як розглядати цільові покупки для вітрини магазину та внутрішніх вітрин.


Різдвяні смаколики – Солодощі, які мають великий попит (Хол 12.0)

Святкові солодощі все частіше розглядаються як привабливі подарунки, які можна брати з собою в гості до друзів, і які пропонують додатковий потенціал для отримання прибутку у найрізноманітніших точках роздрібної торгівлі. В загальній кількості 18 експонентів представлять себе і свою продукцію в експресивній атмосфері Різдвяного ярмарку. Вони будуть запрошувати відвідувачів залучитися до дегустування продукції, пропонуючи свіжі ідеї, які говорять мовою усіх почуттів.

Cw christmas delights ps 83

 

Корисний синергійний ефект: Заплатіть за 1 квиток – відвідайте одразу 3 виставки

Квиток на виставку Christmasworld також включає в себе вхід на виставку Paperworld та Creativeworld з 25 по 28 січня 2020 року. Тріо виставок дає можливість долучитися до вигідних перехресних закупівель, щоб забезпечити найкращий асортимент впродовж року. На Creativeworld - спеціалізованій виставці товарів для хобі, рукоділля та мистецтв, понад 350 виробників з усього світу представлять весь спектр матеріалів, інструментів та продуктів для творчості. Paperworld - міжнародна виставка канцелярського та офісного приладдя, яку відвідають 1500 експонентів з 60 країн. Це єдина виставка в світі, яка в рівному ступені охоплює 2 групи продуктів «Офісні» та «Канцелярські товари».