Представництво

ТОВ «Парус Експо Медіа» є офіційним українським представництвом одного з найбільших міжнародних виставкових концернів Messe Frankfurt GmbH. Основні напрямки діяльності компанії «Парус Експо Медіа», як офіційного представництва «Messe Frankfurt GmbH» в Україні:

  1. Організація участі експонентів у виставках Messe Frankfurt в усьому світі.
  2. Організація відвідування виставок Messe Frankfurt в Німеччині та інших країнах світу.

Мета представництва Messe Frankfurt в Україні: Сприяння українським виробникам у виході на міжнародні ринки, виявлення ними нових сегментів попиту на випущені товари, використовуючи досвід виставкової діяльності та дотримуючись європейських стандартів.

Що дають виставки Messe Frankfurt:

  1. Участь у виставках компанії Messe Frankfurt сприяє просуванню товарів і послуг компанії на міжнародні ринки, ефективному проведенню переговорів і підписанню контрактів. Виставки проходять у форматі найбільших спеціалізованих заходів і привертають найбільших гравців ринку, урядові структури, експертні співтовариства, асоціації та засоби масової інформації.
  2. Відвідування виставки - це найпрогресивніший спосіб дізнатися новинки розробок і технологій, представити власні досягнення на світовий ринок, підвищити кваліфікацію, поділитися досвідом. Це можливість використовувати такі форми маркетингу як безпосередня реклама, стимулювання продажів, формування позитивного образу фірми серед спеціально зібраної для Вас цільової групи Ваших потенційних клієнтів.

Наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші запитання, нададуть допомогу в організації участі або відвідування виставок Messe Frankfurt по всьому світу!