Медичне страхування

Офіційним страховим партером нашого представництва є компанія «Європейське туристичне страхування»

Шенгенська віза видається тільки за наявності полісу достатнього медичного страхування.

Медичне страхування має бути оформлене за наступними критеріями:

  • Медичне страхування (для однієї особи або групи осіб) може бути оформлене в країні проживання, якщо це неможливо, у будь-якій іншій країні або запрошуючою стороною у країні призначення.
  • Медичне страхування має відшкодовувати витрати на транспортування на батьківщину у випадку захворювання або смерті, витрати на невідкладну медичну допомогу та / або невідкладну госпіталізацію під час перебування на території країн-учасниць.
  • Мінімальне покриття для страхових випадків має становити 30 000 євро. Також має бути можливість пред’явити претензії до страхової компанії на відшкодування, наприклад, наявність представництв асистуючої компанії, з якою співпрацює страхова компанія на території країн Європейського Союзу, Швейцарії та Ліхтенштейну.

Для подання заяви на отримання візи з метою одноразового в’їзду прохання оформити поліс медичного страхування на період, що включає в себе запланований день від’їзду + дні перебування + 15 додаткових днів. В такому разі Вам може бути видана віза з гнучким терміном перебування згідно із Ст. 24 абз. 1 Візового кодексу.