Варіанти екскурсій

 

foto ex 1

Екскурсія в Ротенбург-на-Таубері з Франкфурта-на-Майні

Ціна: від 450 EUR *

2-3 людини

Тривалість: близько 8 годин

Екскурсія по старовинному місту з дуже вузькими і звивистими вуличками, яка обов'язково подарує Вам романтичний настрій, адже це місце - саме уособлення казкового міста з казок братів Грімм. Ви зможете побачити такі визначні пам'ятки: Вежа ратуші, Церква св. Якова, Староротенбургський будиночок ремісників і багато іншого.

foto ex 2

Екскурсія в Майнц і Вісбаден з Франкфурта-на-Майні

Ціна: від 280 EUR *

2-3 людини

Тривалість: приблизно 7 годин

Екскурсійна програма дозволить Вам за один день побувати відразу в двох затишних містечках недалеко від Франкфурта: в єпископському Майнці і найстарішому курорті Європи Вісбадені. Ви зможете відвідати як історичні куточки міст (Майнцский собор, Палацова площа, Церква Маркткирхе), так і більш сучасні пам'ятки (Музей книгодрукуванні, Казино Вісбадена, Міст Теодора Хойса).

foto ex 3

Екскурсія в Бад Хомбург з Франкфурта-на-Майні

Ціна: від 200 EUR *

2-3 людини

Тривалість: приблизно 4 години

Під час екскурсії в Бад Хомбург Ви побуваєте на мінеральних джерелах, про цілющі якості яких знали вже стародавні римляни, в найбільшому міському парку Курпарк, де зможете відвідати російську православну церкву Всіх Святих. Також програма включає відвідування стародавньої Білої вежі і таїландської кумирні.

foto ex 4

Екскурсія "Замки Рейна" з Франкфурта-на-Майні

Ціна: від 450 EUR *

2-3 людини

Тривалість: приблизно 9 годин

Захоплююча екскурсія, переповнена легендами про лицарів, русалок і нібелунгів, що включає відвідування величних замків, які вічно дивляться на людей зверхньо. Родзинкою екскурсії буде єдиний повністю збережений замок Марксбург з його лицарськими залами, кріпацьким садом і середньовічною камерою тортур.

foto ex 5

Оглядова пішохідна екскурсія по Франкфурту

Ціна: 150 EUR *

2-7 людей

Тривалість: приблизно 3 години

Оглядова пішохідна екскурсія по Франкфурту - це знайомство з містом хмарочосів і старовинних церков, з маленькою подорожжю по фінансовій столиці Європи, яка входить в десятку «АЛЬФА-міст» світу. Ви відвідаєте основні визначні пам'ятки міста: Домський Собор, Старовинну площу Ремер, Стару оперу і багато іншого.
* - харчування, дегустації та вхідні квитки оплачуються додатково.